Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A sárga-, vagy a fehérbóbitás...

A sárga-, vagy a fehérbóbitás kakadu szelídebb? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nevelés kérdése. Nekem mind a két fajtából van és a cicám nem olyan bújós mind az a két szájhős :). Szóval csak és kizárólag a nevelés :)
2011. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-) Mondjuk még nem vagyok tapasztalt egy ilyen madárhoz, de nagyon tetszenek. :-)
2011. jan. 9. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Viszont írtad, hogy nem vagy elég tapasztalt ilyen madarakhoz. Arra felszeretném hívni a figyelmedet, hogy a kakaduk elég hajlamosak a tolltépkedésre. Mindennek járj utánna mielőtt beválalsz egy ilyen madarat. Mellesleg tényleg szép és okos madarak.
2011. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a kakaduk hajlamosak a tolltépésre. Egyébként csak kíváncsiság volt, hogy mi a különbség köztük, mert ahogy külsőre elnézem őket, nem csak a bóbitájuk színe különbözik, és kíváncsi voltam a viselkedésükre, de sajnos nem találtam olyat, hogy valaki leírta volna, hogy vannak-e viselkedésbeli különbségek. Úgyhogy megkérdeztem itt. Nem hiszem, hogy készen állnék egy ilyen sérülékeny madár tartására. :-) Egyébként köszönöm a válaszodat! :-)
2011. jan. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!