Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom nem lát,...

A hullámos papagájom nem lát, lehetséges hogy egy nagyobb papagájtól? (leírom hogy gondolom. )

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy volt 2 hullámos papagájom, egy pár. Ide jött egy nagyobb papagáj, jó pár évvel idősebb (lány) és utána megvakult a fiú papagájom, meghalt, mostmeg már alig lát a lány papagájom. Az idősebb papagáj mindig bántotta őket, van hogy nem engedte őket enni, inni, rájuk csipogott olyankor, megcsipte őket. Lehetséges hogy ettől sokkos állapotba kerültek és ettől vakultak meg? Úgy vettük észre, hogy (előtte mindig nagyon szépen repültek) nekirepültek a falnak. vagyis nem egyszerre, hanem először a fiú, mosmteg a lány.. A lány csőrén seb is van, nem tudom mitől. Lehetne javítani még a látásán?? Mit javasoltok??

(Már egyszer feltettem a kérdést, de nem így, most másra vagyok kíváncsi, meg már nem akartam oda a kérdés alá kommentbe ezt leírni.)

Lécci ha tudtok valamit javasolni,írjátok le!


2011. jan. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd külön kalitkába...
2011. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy a tojó is elpusztuljon, akkor külön kalitkába kell tenni.
2011. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap külön kalitkába raktuk, meglátjuk mi lesz. És a látását visszanyerheti szerintetek? Nem vakult meg teljesen, néha lát néha nem. Sokat alszik nagyon. Szinte egész nap alszik
2011. jan. 10. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
nem is szabadott volna egybe rakni őket már az elején sem. amúgy milyen fajta a "nagy papagáj"?
2011. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából ő is hullámos papagáj, csak már 6-7 éves, enyém meg csak egy és fél.
2011. jan. 20. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz!! lehet tud segíteni!!
2011. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már lát rendesen:)) adtunk neki sok vitamint, meg volt hogy pár napig szinte egész nap aludt csak ilyen fél órákra ébredt fel. volt egy seb a csőrén már az is alig láccik:)
2011. jan. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!