Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vélemények a beóról?

Vélemények a beóról?

Figyelt kérdés

Kinek van, hol kapható, és mennyibe kerül?

[link]


2011. jan. 11. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék, de nekem nagyon drága .2-3 százezer ft.
2011. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztőknél kellene érdeklődni.

[link]

2011. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tudtommal a kereskedők csak igény szerint rendelik, nem hozzák a madarat oda, és tartják, míg gazdát nem talál - hiszen a tartása és etetése körülményes, emellett a piszok és hangerő, amit produkál, sem tündérmese. Többször is hallottam, hogy vannak állatkereskedések, ahol rendelni lehet őket. Bár más madarakkal is így csinálnák.... Bár aztán ez megint olyan, hogy aki ad magára valamit, csak tenyésztőtől vásárol közvetlenül, aki tanácsokat tud adni, és segíteni ha baj van.

Az expressen sok hülyeséget árulnak - abszurd árakért, tehát sokszor nem lehet valósnak tekinteni".

2011. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
olyan 100 -150ezerbe kerül csak vigyázni kel vele mert nagyon zajos és egy nagyobb röbdében kéne tartani
2011. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!