Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak, ha a lórimnak...

Mit csináljak, ha a lórimnak mocskos a szája?

Figyelt kérdés
Kaptam egy lórit, és egy héten belül kiderült, hogy az előző gazdi nem éppen szép szavakra tanította. Le tudom valahogy szoktatni a mocskos beszédről? anyukám el akarja ajándékozni, mert rosszra tanítja az 5 éves húgomat. :S
2011. jan. 19. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni.

Egy madárnak nem fogod tudni soha megmagyarázni, hogy ezt meg azt a szót nem szabad mondani.

2011. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor marad az elajándékozás egy olyan embernek akit ez nem zavar. Azt hajtja hogy a k anyád!, r.bancok! k.cs.g mszpsek, balf.sz, hobbiból pedig a k. betűs szót ismételgeti.

Sajnálom, pedig nagyon aranyos. De a kishúgom eltanulja tőle.

2011. jan. 19. 10:10
 3/4 Beus35 ***** válasza:

És ha Te szép szavakat tanítanál neki??

Talám háttérbe kerülne a csúnya szó!!Bár csak ez tipp!!

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon szívesen elfogadom,és sok sok türelemmel szép szavakra tanítom.Neked is tudok használható tippet adni.

Kezdj el könnyen kiejthető szavakat tanítani neki.PL. helló,szia,a nevét, jó reggelt,stb.természetesen mindég csak egyet.Türelmednek meglásd meglesz az eredménye.

Elfogja hagyni a csúnya szavakat.Sok sikert,és hozzá nagyon sok türelmet.Vagy add nekem,én szívesen és nagy nagy türelemmel fogom tanítani.

picuri88

2011. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!