Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 3 hónapja van egy hullámos...

3 hónapja van egy hullámos papagájom, gondolom, hogy már rég hozzám kellett volna szoknia. De (Bővebben lent) Segítség?

Figyelt kérdés

MInden nap kiveszem, de ahogy kiveszem azonnal felrepül a radiátorcsőre és ott gubbaszt. Egy hangot sem ad ki, és örökké gubbaszt, kint is bent is. Egyszer amikor kivettem akkor jó kedve volt, de már a zene se vidítja fel...

Mit tegyek, valamit rosszul csinálok, vagy beteg,???

Játszanom kéne vele, de hogyan, én úgy szoktam hogy kiveszem, egyik helyről a másikra rakom(mivel ő nem igen repül sehova) és szoktam a nyelvemről etetni....

Egyszerűen nem tudom mi a baj. Másik papagájt kérlek ne ajánljatok , mert az BIZTOS NEM lesz!!!!!

SEGÍTSEEK!!!!!


2011. jan. 23. 20:42
 1/3 Beus35 ***** válasza:

Eszik rendesen???

Tud repülni??Láttad már??

Gubbasztás szerintem nem jót jelent!

Vagy magányos,vagy beteg!

2011. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat gubbaszt akkor lehet hogy beteg de az is lehet hogy csak nyugodt természetű.

Vannak játékai? Adj neki elfoglaltságokat (fűzfaágakat, vécégurigát,stb.)

Hogy lefoglald megtaníthatod integetni vagy forogni is.

Az hogy mennyire szokik hozzád csak rajtad múlik. Etesd kézből, járj a kedvében és hamar befogad a bizalmába(nyelvről inkább ne etesd nehogy megfertőzzétek egymást valamivel).

Ha nem kíváncsi,nem érdekli semmi csak egy helyben gubbaszt akkor megmutathatnád egy állatorvosnak a biztonság kedvéért.

2011. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

1. Ha a madár sokat gubbaszt, az jót nem jelent=állatorvos.


2. Imádom, amikor egy kolóniamadarategyedül tartanak! Gratulálok!

2011. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!