Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S.! Mit csináljak evvel...

S. O. S.! Mit csináljak evvel a tojással? Mindjárt kikel.

Figyelt kérdés

Az egyik hullámos tojóm letojt, és 4et tojt abbol 3 elromlott, és egy megmaradt, azon meg nem akar ülni, mert ez amelyik megmaradt azt tojta utoljára, és még nem kelt ki.Teljesen jéghideg a tojás, és már kivan ütve a tojás és csipog benne a kicsi.Mit csináljak vele ha az tojó nem ül rá?De van még 2 tojóm, amelyik msot tojt le 5-6 napja, és van olyan is aminek most keltek ki 2-3 napja, oda tegyen valamelyikhez? Ha igen akkor melyikhez? Ahhoz amelyiknek most kelt ki ? Befogadni befogadja mert egyszer otthagyta az egyik tojó a kicsijét miután kikelt, odaraktam neki és felnevelte.

Félek hogy elpusztul a kicsi amikor kikel, szerintem pár óra és kifog kelni.A tojás meg teljesen hideg.


2011. jan. 30. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
akd be vmelyik tojó alá vagy takargasd be jó meleg takaróba csak siess!!!!!
2011. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
betettem a másik tojó alá, már nem is csipogott a tojásban, de átvilágitottam és még mozgott, remélem nem fog elpusztulni.
2011. jan. 30. 12:03
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos elpusztult.:S
2011. jan. 30. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
úú sajnálom szegényt:((
2011. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én is ,

pedig kiváncsi lettem volna rá hogy milyen színü lesz ha felnöl.

2011. jan. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!