Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámos papagáj...

...Gábor... kérdése:

Van egy hullámos papagáj párom még soha sem láttam őket párzani egyáltalan pározhattak már?

Figyelt kérdés
2 és fél éves mindegyik kis állat kereskedésben vettem őket és még egyszer sem láttam őket párzan.Ez lehet azért mert eddig nem adtam nekik lágy eleséget?Ugyan is tegnap kezdtem el adni neki.Légyetek szívesek segítsetek.
2011. jan. 31. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan akkor csinálják, amikor nem nézel oda.
2011. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezt most komolyan kérdezem.!.
2011. jan. 31. 01:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Költődobozuk van?

Tudod,a fából készült,teljesen zárt.

Állatkereskedésben kapható.Szénát,szalmát vagy nem túl kemény forgácsot szoktam tenni bele kb.2 centi vastagon.

Fontos,hogy pormentes legyen,bármilyen alomanyagot teszel alá.

Ők majd szépen berendezkednek,kialakítják a kis fészküket és utána párosodnak majd,ha megvan a megfelelő költőhely.

2011. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megvan.:D
2011. jan. 31. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
anna ksemmi köze a párzáshoz, hogy adsz-e nekik lágyeleséget, vagy nem.ha már 2,5 éve együtt vannak , és egyszer se tojtak és nem láttad öket párzani, akkor nem tetszenek egymásnak.
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah 2 napja kezdtem el nekik adni először a lágy eleséget és most levettem az odút.De költöttek 3-szor és ugye nem lettek fiasak a tojások.
2011. jan. 31. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Épp az a lényeg,hogy folyamatosan legyen odújuk,a lágyeleség önmagában kevés,nem fogja megindítani a szaporodást.
2011. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor miindítja meg a szaporodást?
2011. febr. 1. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, folyamatosan kell lenniük bent odunak.hátha költöttek már és nem volt magvas a tojás, akkor meg biztos hogy nem párzottak, mert szokott olyat is csinálni a tojó hogyha nem párzik akkor is tojik, és ül a tojáson, de az nem fog kikelni.

Hogy mi inditja be a párzást.hát.. szerintem semmi, az jön magától,

cseréld ki az egyik papagájt másikra, vagy a tojót egy másik tojóra, vagy a himet másik himre.

2011. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De ahhoz meg nem lenne szívem.

Nagyon megszerettem őket.

Mondom most kezdtem el adni nekik a lágy eleséget eddig még nem adtam nekik.

2011. febr. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!