Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem aktív a hullámos...

*fanni* kérdése:

Miért nem aktív a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Amikor kiengedem és leteszem az ágyamra és körülötte vannak a játékai akkor is csak egy helyben gubbaszt és nem csinál semmit, pedig már 3 hónapja nálam van.
2011. febr. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem beteg, lehet akár TBC is, meg kellene nézetni orvossal, mert ezerféle gond lehet vele.

Vannak más állatok a házban?


22l

2011. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én hullámosom is össze-vissza rohangál a kalitkában addig amíg ki nem veszem de ha kint van csak leül valahová és ott pihen majd el is alszik és csak ritkán mozog de ha mozog is csak annyit csinál hogy megnézi a nimfám vagy körbefutja néhányszor a kalitkáját esetleg megrágja az ágyamon a takarót. Ha 2 óra kinti pihenés után visszateszem egyből megint aktív lesz és ki akar jönni.

Nézd meg hogy hány lábon szokott pihenni,aludni. Ha 1 lábon akkor szerintem nem beteg csak nyugodt természetű. Az előfordulhat hogy ha kint pihen akkor 2 lábon áll mert nem érzi annyira biztonságban magát tehát inkább a kalitkában nézd meg.

2011. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beus35 ***** válasza:

Ha gubbaszt,ha két lábon alszik,akkor beteg valószínű!

Eszik rendesen???

Állatorvossal beszélj!Az a biztos!

2011. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!