Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen helyet alakítsak ki a...

Milyen helyet alakítsak ki a Gould Amandinának?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyet szeretnék kialakítani az amandinámnak ami az ő számukra a leges legjobb de nem is !!!drága!!!Nem tudom hogyan csináljam meg nekik ezt!!!???Segítsetek Nekem!!
2011. febr. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Google is your friend!
2011. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de mos nem akarok hinni a Google-n-ek mert mindent össze vissza ír mindent!!!!!
2011. febr. 9. 14:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe a gould amandina tartását, ha már 6 felkiáltójellel vetted körbe a drága szót! Ezek a madarak igényesek, kezdőknek nem ajánlott, mellesleg "drága" madarak, talán a legdrágább pintyfélék. Ha nem tudsz nekik megfelelő tágas röpdét, kalitkát, hőmérsékletet, táplálékot megadni, akkor jobb ha inkább az állatkertben nézegeted őket! Olcsó kis kalitkában elpusztul; ha huzat, vagy hideg éri, elpusztul. Ha nincs megfelelő drága vitamin, eledel, szintén elpusztul. Megfelelő atkairtó csepp is kell, ezen kívül zöldségek, saláta, de azok is alaposan megmosva és 2 napig tárolva a hűtőben. Inkább vegyél zebrapintyet, ha az olcsóságokra hajtasz és sajnálod a pénzt az állataidra.
2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!