Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a nimfámnak?...

Mi lehet a baja a nimfámnak? Az egyik nimfámnak megváltozott a viselkedése, tegnap még nem volt semmi baja, ma meg. Visszahúzódik a kalitkába bevonul az oduba, és csendes. Nagyon aktív madár, de most nem .

Figyelt kérdés

Ő hím, tehát biztos nem tojásrakás miatt ilyen.


Állatorvoshoz félek ilyen hidegbe elvinni őt, meg persze nem mindegyik ért a madarakhoz. Aki tud segítsen. SOS


Válaszokat előre is köszönöm.


2011. febr. 12. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen betegség kezdete vagy vmilyen stressz érte. Hirtelen nagy hang vagy fény vagy ilyesmi. Kutya, macsak...
2011. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Alszik eleget? Nincs huzatban? Az én nimfáim akkor voltak ilyen kómásak, amikor államvizsga előtt éjjel-nappal tanultam, és ők se tudtak miattam eleget pihenni, de mindannyiunknak rendeződött a bioritmusunk végül.

Javasolnám még az IDRE fórumát, ott vannak szakértők, és ha én nem találtam el, még akkor is tudnak segíteni, esetleg lehet, hogy valaki pont van is a közeledben, aki meg tudná nézni.

2011. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma már rendesen viselkedett,akkor elképzelhető a stressz..csak nagyon aggódtam érte,de azért még figyelem,
2011. febr. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!