Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a nimfám?

Miért csinálja ezt a nimfám?

Figyelt kérdés

A tojó teljesen el van bágyadva, ül egy helyben, nem ellenkezik annyit mint mikor máskor megfogom és ki van hullva a tolla a kloákája körül. Beteg vagy tojni fog? Már öt éves lesz lassan, de még eddig nem tojt...

Nem tudom mi lehet most vele.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bírja kitojni a tojásokat... Nem akarlak ijesztgetni, meg fogalmam sincs mit kell ilyenkor csinálni, hogy az állatorvos tud-e vele kezdeni valamit, de az én tojóm is valószínűleg ebbe halt bele. Elbújt a fészekben, nem jött ki aztán meghalt :(
2011. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tyúkoknál is van ilyen eltörik benne a tojás elszoktak pusztulni
2011. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem ad arra jelet, hogy fáj valamilye?


A barátnőmnek ugyan hullámos papagája van, már nem 5 éves, de mikor annyi volt, akkor tojta meg az első tojást!


Igen, lehet hogy tojik, ami fontos( nekem ezt mondták), ilyenkor (tojáskor) nem szabad sok vitamint adni, mert a vitaminok ösztönzik a tojás tojásra!


Remélem nincs nagy baj.

Üdv.:ugyancsak nimfák gazdája

2011. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Mikor az én papagájom tojik, előtte nagyon feszült, sokszor csipked.

Mindig kutyul, próbál az újságból is fészket építeni:).

(Próbálkoztunk már fészekkel, de nem felelt meg neki.)

(Odúval még nem próbálkoztunk, nem is igazán szeretnénk kikeltetni a tojásokat).

2011. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja kitojni a tojást. Vidd sürgősen orvoshoz mert ebbe könnyen és hamar belehalhat.
2011. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!