Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért hullik ki mindig a...

Miért hullik ki mindig a tolla a hullámospapagájomnak a hasánál és hátánál teljesen?

Figyelt kérdés
Volt, hogy kihullt a tollazata kopaszodásig a hasánál ás háti részénél. Fején és szárnyain megvan a tollazat. Aztán vettem neki vitamincseppeket, atkaölőt valamint vettem neki társat is. Ekkor visszanőtt szépen újra a tollazata. Most megint kihullott ezeken a részeken elég sok helyen. Mégis mit tehetnék még???
2011. febr. 18. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy atkás, vagy tetves, vagy öreg, vagy beteg.
2011. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ez akkor kezdődött amikor még egyedül volt lehet hogy unalomból,magányból tépkedte ki saját magának(mennyit foglalkozol/foglalkoztál vele?). És most hiába kapott társat mert ez akár élete végéig is a szokása maradhat.
2011. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beus35 ***** válasza:

Szerintem Te mindent megtettél,én úgy gondolom,ha állatorvossal beszélsz,az lenne a legjobb!

Látatlanba itt kapsz tanácsot,de jobb az orvos!

2011. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már telefonáltam egy orvosnak és ő azt mondta várjak...és semmi komoly. Csak idegesítő, hogy mindig kihullik a tolla. De szerintem magának tépkedi ki...valamint meg is szokta enni gyakran...miért eszi meg? Hiszen minden vitamint megkap! Mit adhatnék még neki, hogy ne egye meg a tollát?
2011. febr. 19. 10:08
 5/7 Beus35 ***** válasza:

Tollváltó vitamin??

Más ötletem sajna nincs!

Hogy látod,milyen a kedve??

2011. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt is szokott kapni.

Jó a kedve, pont olyan, mint lenni szokott!

2011. febr. 21. 12:17
 7/7 Beus35 ***** válasza:
Ha minden oké,eszik,jó kedvű,egy lábon áll,akkor nem lehet komoly baj!Szerintem!
2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!