Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudok beszerezni? Nem...

Hol tudok beszerezni? Nem kell sürgős válasz de szeretnék tájékozott lenni!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon szeretnék tavasszal egy hullámos papagájt de nem tudom,hogy hol tudok egészséges példányokat olcsón beszerezni!És úgy hogy megúszom 8-9000- ft körül kalitkával kajával és itatóval,játékokkal együt...Aki tudna segíteni az habozás nélkül írjon!(2 db papagájt szeretnék venni!)
2011. febr. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
állatkereskedében
2011. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kereskedésben kb.15000 Ft a kalitka 2 hullámosnak (minimum 75x40x50cm) + 1000-2000Ft 1 madár + homok a kalitka aljába ami kb.600 Ft + csőrkoptató(pár száz Ft) + játékok de ne tükör,csengő legyen(pár száz Ft) + magkeverék ami 700-800Ft.

Etetőt,itatót, műanyag ülőrudat adni szoktak a kalitkához de az ülőrudak helyett különböző vastagságú fűzfa vagy nem permetezett gyümölcsfaágakat tegyél majd be nekik(és ne ülőrúdra húzható karomkoptatót vegyél) és az etetőt,itatót csak akkor tartsd meg ha patkó alakú és belülről kell a rácsra akasztani ha nem ilyen cseréld le ilyenre.

Felszerelést kereskedésben vegyél de madarat soha mert a boltban a kis helyen szenvedő madarak vagy félősek, agresszívak vagy egyéb problémával rendelkező madarak lesznek. Inkább keress a környéken egy tenyésztőt és 2 már önálló de még fiatal madarat vegyél (2-3 hónaposat) így akár meg is szelídítheted őket de véletlenül se legyenek testvérek.

2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beus35 ***** válasza:

Én kalitkát úgy vettem,hogy több helyen megnéztem!

Börzén a legolcsóbb a kalitka!

Én állatkereskedésben vettem papagájt,de javasolják a tenyésztőt!

Amúgy itt az oldalon is van,aki árul!(papagájt)

Csak rajtad múlik,mennyit ruházól be rájuk,mert én mindent megveszek nekik,szeretem őket!!

2011. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!a második válaszolónak azt.hogy lerészletezte az utolsónak azt hogy értesítet arrol,hogy itt az oldalon is árulnak papagájt!az első válaszolóhoz inkább nem szólnék hozzá...-.-""
2011. febr. 19. 12:29
 5/5 Beus35 ***** válasza:

Mit tegyek evvel a rengeteg papagájjal?

Pár oldallal hátul van!


Keresd meg ezt a kérdést,és írj neki!!

Pl.Ő sem tudja mit csináljon a sok papagájjal!!

2011. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!