Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek igaz lehet hogy...

Szerintetek igaz lehet hogy egy csirkének levágták a fejét és a teste tovább mozgott?

Figyelt kérdés
Üdv.A múltkor a TV-t néztem és a Life network cimű csatornán ment az állati furcsaságok vagy már nem emlékszem mi volt a cime de ment rajta egy olyan video amin levágták a csirke fejét a teste pedig tovább mozgott.
2011. febr. 19. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, akár szalad is. Gyerekkoromban voltak tyúkok a mamáméknál, sokszor láttam vágást.
2011. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Én falun nőttem fel, rengeteg csirkét levágtunk, és volt, hogy a fej nélküli test még szaladt is egy kört. Nem vicc! De ez már csak a testben lévő idegek összerándulása, azért mozog még egy darabig fej nélkül is.
2011. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet.Egyszer a Discovery-n láttam a túlélés törvényeibe, hogy levágta egy kígyó fejét és a teste percek múlva is volt hogy összeszorította a kezét, amibe vitte.
2011. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:
Én is láttam 1x ilyet és nagyon ijesztő volt :S Keresztapám levágta a kakas fejét baltával az meg neki szaladt ház oldalának :S Sokszor még most is eszembe jut, pedig már vagy 15 éve volt... Szóval igaz.
2011. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 spdspd válasza:
mivelhogy az idegrendszere még müködik egy darabig ......... és rángatja az ideg amedig a vér kinem folyik a testéböl "" teljesen "" de ez max 1perc mikor hogy változo van ahol 10 másodperc
2011. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én láttam ilyet sajnos élőben. Kakasnak levágták a fejét és elszaladt. Nagy élmény volt 5 évesen :(((((
2011. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt láttam, mikor a halnak vágták le a fejét. Csapkodott még
2011. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen igaz.

Egyszer vettünk fagyasztott halat(kivolt belezve, a fej se volt rajta), és amikor kiolvasztottuk akkor rángatózott.De nem annyira csak kicsit.

2011. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2011. febr. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!