Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez lehet a halál oka?

Ez lehet a halál oka?

Figyelt kérdés
Az éjjel meghalt a hullámos papagájom. 4 nappal ezelőtt egy barátom megfogta a szárnyánál, de nem sokáig fogta, mert szóltam hogy engedje el. Azóta már volt kiengedve, és repült is. Ugye nem lehet az a halál oka?
2011. febr. 19. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hülye barátod van neked hogy egy szegény madarat a szárnyánál fog meg. De szerintem ha rendesen repült akkor nem ettől halhatott meg.

Tegnap nem láttál a viselkedésében valami szokatlant? Nem gubbasztott sokat felborzolt tollal? 1 lábon pihent,aludt?

2011. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi, semmi az égadta semmi baja nem volt. Tegnap előtt még olyan hiperaktív volt.
2011. febr. 19. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Hím vagy tojó volt? Mert ha tojó volt lehet hogy megint vagy először tojt volna de nem tudta kitojni és ebbe halt bele.

Vagy amikre még gondolni tudok hogy olyan gyümölcsöt,zöldséget adtál neki amit nem kellett volna vagy neki mérgező fa ülőrúdja volt. Esetleg fémmérgezés a csengőtől vagy a kalitkáról ha festett lerágta a festéket.

2011. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beus35 ***** válasza:

Szerintem kár nyomoznod,miért halhatott meg szegény!

Gondolj rá,szegényke!

Te pedig ha jobban leszel,akkor vegyél másikat,akit szintén fogsz szeretni!!

2011. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!