Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyek tartásáról mit...

Zebrapintyek tartásáról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
mi kell nekik a kalitkába mennyit csipognak hányat illik tartani együtt, fiúk megférnek egymás mellett?
2011. febr. 23. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Napi 3244-et csipognak.
2011. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én nem értem hogy lehet embereknek ennyi ideje hogy megszámoltad, és még rá is kattintottál egy számodra egyáltalán nem érdekes kérdésre, sőt még vetted a fáradtságot is meg is osztottad velem ezt a rendkivül pontos információt, hát le a kalappal köszönöm szépen a kedvességed
2011. febr. 23. 16:30
 3/11 tetris ***** válasza:
49%
Ha süt a nap, akkor kettővel többet!
2011. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy párt tarts, egy közepes méretű kalitkában. Tegyél be nekik hintát, s a magkeveréken kívül gyakran tegyél be nekik fürtüskölest és szépiacsontot. Kedvelt csemegéik. A fürtöskölest függesszed a kalitka tetejéhez, hogy nehezebben tudják megszerezni, mintha a kalitka aljára tennéd. Így mozognak és szórakoznak. egész nap csivitelnek. a hímnek nagyon szép az éneke.
2011. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hogy egyesek milyen bunkók, bezzeg szemtől szembe nem lenne ekkora p.ofátok, na mind1: [link]

itt elég sok minden le van írva róluk, nézelődj:)


22L

2011. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a rendes válaszokat!
2011. febr. 23. 16:45
 7/11 A kérdező kommentje:
de a pár nem fog nekem állandóan kisfiokákat csinálni?
2011. febr. 23. 16:52
 8/11 tetris ***** válasza:
Hogy egyesek milyen mukfurcak tudnak lenni! Már egy kicsit tréfálkozni se lehet?
2011. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kapnak fészket, akkor nem valószínű, de még így is lehet, hogy az etetőjüket vagy akár a kalitka egyik sarkát (anyánál már megtörtént) kinevezik kalitkának és akkor is nekifognak.
2011. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked? szerintem téged nem tud felcsinálni.
2011. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!