Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájok meg...

A hullámos papagájok meg tudják tanulni a Kossuth Rádió szignálját?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ha a telefonomról lejátszom folyamatosan minden nap legalább 10 percet a Kossuth Rádió szignálját akkor a végén le tudja utánozni?Vagy kár erőltetni?
2011. febr. 25. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hullámosok nem a hangutánzásról híresek. Szerintem ne erőltesd. Ha nagyon tanítani akarod akkor taníts neki trükköket.
2011. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a hullámosod nem fog beszélni neked. Inkább egy jákót, vagy egy arát probálj hülyeségekre tanitani.

Mi értelme a kossuth rádio signáljának?? Ha annyira akarsz vele szavakat tanitani, akkor értelmeseket tanits.

2011. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De milyen trükkökre gondoltál?

És az ilyesmit hogyan kezdjem el tanítani?

2011. febr. 26. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet tanitani beszélni nekem is rengeteg szót tud és még csak 1 éves a fiú hullámosom amm milyen signálra gondolsz?
2011. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A könnyebb tanításért szerintem vegyél egy clickert.(írd be a keresőbe hogy coa clix multi clicker)

Én is mint a videóban egy evőpálcikát törtem ketté és azt használom.Ilyet használj: [link]


http://www.youtube.com/watch?v=0RFnBnVRe5A

A target segítségével megtaníthatod forogni is: http://www.youtube.com/watch?v=nPr02gDSGc0

Vagy: http://www.youtube.com/watch?v=l-8WHd50bQ8

2011. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még csak 1 hete van meg a 2 papagáj és az lenne az első hogy megtanítom neki, hogy ne repüljön el.

Hogyan lehet megtanítani neki hogy ne repüljön el ha kiveszem a kalitkából?Még nem próbáltam de biztosan elrepülne rögtön :S Az meg kicsit nagy szatírság lenne ha le vágnám a szárnyáról a tollakat :D

2011. febr. 27. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:

A szárnyvágás állatkínzás szerintem. Mivel ketten vannak egymással foglalkoznak ezért sose fognak nagyon megbarátkozni veled. Ne akard kivenni őket hanem csak nyisd ki a kalitka ajtaját és majd kijönnek ha akarnak de készülj fel arra hogy több órán keresztül is kint lesznek mert kb. az első héten nem fogják megtalálni az ajtót ezért sötétben meg kell fognod őket és visszaraknod. Azt hogy ne repüljenek el nem lehet tanítani azt a madár/madarak döntik el de mivel ők félnek tőled gondolom egyből el fognak repülni ha közeledsz feléjük. De ezen lehet változtatni úgy hogy a kalitkán keresztül majd kalitkán belül is eteted őket pl.fürtös kölessel. Majd megpróbálod rácsalogatni az ujjadra őket de ne erőltess rájuk semmit és ne csinálj semmi hirtelen mozdulatot amitől megijedhetnek. Így idővel elnyered a bizalmukat és odarepülnek hozzád esetleg ráülnek az ujjadra,válladra. De sose lesznek simogatható bújós madarak.

És ha már úgy látod megszokták a helyüket akkor engedd ki őket minden nap még akkor is ha félnek tőled. Kiengedés előtt csukd be az ajtókat,ablakokat, húzd be a függönyöket és takard le a tükröket.

2011. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és a madár szárnytollait nem lehet csak úgy levágni mert valamelyikben vér van amibe ha belevágsz el is vérezhet. De ne akard levágni mert attól hogy nem tudnak elrepülni még nem fognak bízni benned sőt.
2011. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 28. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!