Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Puszit adott nekem a hullámoso...

Puszit adott nekem a hullámosom vagy tart tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2 hónapja van nálam a fiú hullámosom. Szelidítgetem, és kb 3 napja már siekrült a kalitkánkívül az újjamra ültetni és leülni vele egy székre. Ezt 3 napja emgcsinálom, és 20 perci magyarázok neki és mondogatom a nevét :).

Az előbb, addig magyaráztam neki, amíg egyszer csak észrevettem milyen közel van hozzám (kb 10 centire), és gondoltam ezt muszáj kihasználnom és megsimogattam a begyét az orrommal :). Simogattam, és kinyitotta a csőrét, mivel bennem van még amikor meg kellett fogjam és végigcsipkedte a kezem, ezért elhúztam az orrom egyből. Aztán rávettem magam, és újra megcsináltam és hagytam hogy kicsit belecsípjen, szinte semmit nem éreztem. Akkor ez most puszinak számít? Annak nagyon örülnék mert végre egy visszajelzés hogy kezdünk jóban lenni. :)

Érdekelnének tapasztalatok ilyen téren...


Köszi előre is!


2011. márc. 2. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a papagájok ismerik az érzelemkifejezés ezen formáját. Talán inkább kíváncsiságból csípett meg, ezért nem is fájt, mert nem agresszíóból tette. Mindenestre szerintem ngyon szép amit eddig elértél vele és továbbra is szeretettel viseld gondját.
2011. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vissazovlasva rosszul fogalmaztam azt elismerem, összességében arra vagyok kíváncsi hogy ez jó vagy rossz. Akkor ezek szerint nem rossz :). Vállamra még nem mer ülni sajnos. Odateszem a kezemmel, de nem mer átlépni, és elrepül.
2011. márc. 2. 21:01
 3/9 Beus35 ***** válasza:

Nagyon szépen haladsz!

Nagy elérés,amit csináltatok!

Még a szádból is fog enni!!

2011. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szájból ne etesd mert sok baktériumot átadhatsz neki és ő is neked. Annyi különbséggel hogy ő bele is halhat.
2011. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Számból azért nem akarom etetni, bármekkora is a kísértés.


Beus35 emlékszel még rám? Elég sokat írogattunk régebbi kérdésemnél... hát itt tartunk :)

2011. márc. 3. 18:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze nem emlékezhetsz mert nincs itt nevem, de enyém volt a "Miért nem akar kijönni?" kérdés :)
2011. márc. 3. 18:36
 7/9 Beus35 ***** válasza:

De emlékszem:-))

Tök jó,hogy már itt tartasz!!

Nálunk meg állandó új dolgokat fedeznek fel!

Persze a futónkat már megölték!:-))

Na és új helyeket fedeznek fel a lakásban!!:-))

2011. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozom vele, de még mindig nem hagyja magát megérinteni. Fejem mellett már repked úgy hogy a szrányával rácsap. :)
2011. márc. 7. 19:00
 9/9 Beus35 ***** válasza:

Repkedve mihozzánk is hozzánk ér,sőt nekünk jön!!

Mindig új dolgokat csinálnak!

Most a tv érdekli őket!!

2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!