Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel tudnám leszoktatni a...

Mivel tudnám leszoktatni a Nimfa papagájomat az állandó visításról? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
ciánnal :D
2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ:) Sok eszed van te szerencsétlen:)
2011. márc. 9. 15:25
 3/15 tetris ***** válasza:
39%
Amikor visít, akkor mondod neki: kuss! Egy idő után már tudni fogja, hogy visítás után azt kell mondania, hogy kuss.
2011. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D....úristen....
2011. márc. 9. 15:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem ha visít a törpepapagájom, megfogom, és kiengedem a sobába, egy kicsit megreptetem, hogy kifáradjon. valoszinüleg azért sikit, mert fájnak a szárnyai, mivel egész nap ketrecbe van zárva, és alig tud repülni. engedd ki 20 percre, kicsit kergesd meg, amig nem liheg, és nem fog csipogni.
2011. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Napi 4-5x kiveszem van hogy egy órát vagy többet is kinn van:S Lehet, hogy ez a baj:S:S
2011. márc. 9. 17:29
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vok. akkor egy ideig ne engedd ki... szerintem megszokta, és menne mindig. hát olyankor rakd ki egy másik szobába, és addig amig le nem áll hagyd ott... majd megszokja.
2011. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oksi köszi a normális választ:)
2011. márc. 9. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor visít?

Mert ha csak akkor visít amikor nem lát akkor téged tekint a párjának ezért így akar visszahívni(az én 2 nimfám is ezt csinálja). Ha viszont akkor is visít amikor lát akkor nézd meg hogy mit csinál mert ha az aljában rohangál vagy ide-oda mászik akkor ki akar jönni. Mekkora,milyen alakú kalitkában tartod(a kalitkával is lehet baja)?

2011. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ált. akkor ha nem lát. Ha kinn van akkor meg folyamatosan rajtam lóg:D Szóval rám repül stb.:) Jó azért nem mindig de nagyon sokszor. szerintem a kalitkával nincs gond, csak el lett kényeztetve kicsit:/ Rohangálni csak az első 1-2hétben szokott de már nem:)
2011. márc. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!