Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most született 3 papagájom és...

Most született 3 papagájom és nem tudom mi legyen a nevük?

Figyelt kérdés
3 örvöspapagájról van szó és legfőképpen olyan neveket várnék amelyek nincseneke nemhez kötve mert 2 vagy 3 éves korukig nem lehet tudni, hogy hím vagy tojó
2011. márc. 15. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mijen színűek?
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
37%
Hát furi lehetett papagájt szülni, főleg, hogy tojással szaporodnak...
2011. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Színek jól jönnének, de szeritnem sokkal jobb, ha te nevezed el őket, és nem mi.
2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Patrik :)
2011. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát adj nekik olyan nevet, ami unisex: Gabi, Viki, Vali
2011. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

1: örv

2: öspap

3: agáj

2011. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én madaram zöld színű, lóhere a neve. Elvileg hím, de sose lehet tudni... :D A színre, viselkedésre jellemző neveket adj neki! Mondjuk az enyém nagyon játékos, szeretem becézgetni: zöldhasú, pappancs, papi, papika, tollas, csipogó, ilyenek... :-) Te ismered őket, te tudod, hogy mi illik rájuk. Mondjuk ezeknek a papagájoknak fenségesebb neveket adnék. Nehéz... :D
2011. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még csak most bújtak ki a tojásból ezért nem tom még hogy milyen színűek lesznek
2011. márc. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!