Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már túl késő? Van még esélyem...

Már túl késő? Van még esélyem és időm a kézhez szoltatáshoz?

Figyelt kérdés

van egy nimfa papagájom (hím) holnap lesz egy éve hogy megvan, és úgy tudom hogy 1 évesen vettük.. szóval miután megvettük sokat foglalkoztam vele ki engedtem de ez most is így van.. de akárhogy próbálkoztam, türelmes voltam meg minden, nem akart kézhez szokni.. félévvel azután hogy megvettük, vettünk egy nőstényt, de semmi nem változott, max az hogy még hangosabb lett a lakás.. úgy gondolom rosszul csináltam valamit, de akkor most elkezdenék valahogy visszafogottabban, máshogy..


a kérdés az lenne, hogy sohasem késő megszelidíteni, vagy már felnőtt és nem lehet? segítsetek lécci!

előre köszi a válaszokat!!


2011. márc. 16. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A klikker módszer papagájoknál is működik. Pl itt olvass vissza, ha rászánsz többet, akkor vedd meg a könyvet is! Bár én nem vettem meg, de rajta vagyok a spóroláson... :D

[link]

[link]

2011. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!