Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámos papagájom,...

Van két hullámos papagájom, az egyik hím a másik nőstény, de a nősténynek volt párja, sajna meghalt? A nőstény nem nagyon bírja az új papagájt, csípkedi, cseszteti és nem tudom mit csináljak? Így nem hiszem hogy jól érzi magát a hím papagáj? Kösz?

Figyelt kérdés
A nőstény megvan 3 hónapja a hímet ma vettem.
2011. márc. 16. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyből összeraktad őket? Összerakás előtt kell egy 1-2 hétig tartó karantén majd 1-2 napig egymás mellé kell őket rakni 2 külön kalitkába.

A tojók mindig agresszívebbek ezért uralkodnak a hímek felett. Tehát az hogy a tojó nem engedi enni,kergeti,csipkedi az annak köszönhető hogy ő a dominánsabb de annak is köze lehet hozzá hogy hirtelen beraktál egy új madarat a lakásába akit nem ismer ezért el akarja zavarni.

2011. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beus35 ***** válasza:

Én az enyémeket egyből összeraktam,pár óra és majdnem minden oké volt!

Pár napig még féltek,de kb.1hét alatt összeszoktak!

Most is van néha vitájuk,de nem komoly!!

2011. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Össze kell még szokniuk, de ne hagyd, hogy csípkedje, és tegyél be még egy ülőrudat a kalitkába, ha csak egy van.
2012. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!