Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lány nimfát is meg lehet...

Lány nimfát is meg lehet tanítani beszélni? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A nimfapapagáj nem beszél, csak egyes hangokat utánoz. Az enyém nagyon jól tudja a telefonhangját utánozni, meg cuppog mintha puszit adna:)
2011. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem úgy beszél mint mi de gondolom mindenki érti, hogy mire gondolok...Szavakat nem tud mondani?
2011. márc. 19. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

A nimfa főleg a zajokat,hangokat tanulja meg nem a szavakat. Tehát hiába mondogatsz neki hónapokon keresztül egy szót ha neki a csengő dallama tetszik mert csak azt tanulja meg ami tetszik neki és amit ő is akar. Persze van olyan amelyik kimondja a nevét és még pár szót de ez ritka.


Sok ember azt írja,mondja hogy a tojó madarak nem tanulnak meg beszélni,hangot utánozni de ez nem igaz szerintem mert az én hullámosom tojó mégis jól megtanulta és utánozza a nimfák hangját.

2011. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem úgy gondoltam, hogy úgy beszél mint az ember.:) A nimfák nem utánoznak szavakat, csak hangokat, dallamokat.
2011. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én nimfa papagájom lány és több mint 22 éves,rendkívül szépen mondja a nvét és egyéb hangokat.
2011. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy lányt bármire sokkal nehezebb betanítani, mint egy fiút. Az enyém is mér 45 éves, de folyton csak a magáét mondja. Újat nem akar...
2011. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira vicces, hogy leestem a székről:))
2011. márc. 27. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
45 éves nimfa? Nem számoltátok el kicsit a korát?
2011. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!