Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagáj etetése?

Nimfapapagáj etetése?

Figyelt kérdés

Az úgy jó hogy naponta 1x teletöltöm magkeverékkel az etető tálkáját és pluszba még adok neki valamilyen gyümölcsot?


Vagy akkor hogyan kell?


2011. márc. 21. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a saját nimfáimnál azt tapasztaltam hogy ha van előttük étel akkor egész nap esznek ezért elhíznak. Ezért úgy szoktam hogy kb. negyedéig töltöm csak meg a tálat így ha gyorsabban megeszik akkor "éheznek" pár órát de ez nem kínzás mert ha elhíznának az sokkal rosszabb lenne nekik. A magkeverékből válogasd ki az összes szotyit és a fekete színűeket dobd ki a csíkosból,fehérből pedig 2 szemet adj nekik naponta. 1-2 naponta kapjon répát, almát, körtét, háztartási kekszet vagy szárított kenyeret(keveset). 1-2 hetente főtt tyúktojást vagy nem permetezett(házi) salátát is adj neki.

Egyéb nfő a tartásről,etetésről(mit ehet,mit nem): [link]

2011. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor naponta ha adagolva,de összesen egy etetőtálnyi magot kap+gyümölcs,zöldség akkor az elég neki egy nap? A hétvégéken akkor még főttojást is kapna?
2011. márc. 21. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. negyed tálnyi mag + gyümölcs,zöldség elég neki egy nap. Hétvégente kaphat házi salátát,tojást is.
2011. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!