Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Nimfapapagáj vagy hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok,és miért?
2011. márc. 21. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nimfa, mert sokkal előkelőbb:)

A hullámosnak meg gyönyörűbbnél gyönyörűbb színváltozatai vannak:) De attól még nimfa

2011. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind kettő és most is van inkább Nimfa:) nagyon aranyosak és nekik van bobitájuk amiket imádtam bennük:)
2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon zajosak?
2011. márc. 21. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindennképpen hullámos papagájt választanám mert van 9 db és szeretném tenyészteni őket!
2011. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
a nimfa szebb de zajosabb arra készülj fel pláné a hím.
2011. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt nimfám, csak hullámosom. És továbbra is hullámos papagájt akarok, mert változatos a színváltozatuk. A nimfák nagyon egyformák, és nagyobbak is, több helyet igényelnek és szerintem zajosabbak is. A páromnak még a hullámosok is zajosak, úgyhogy szerintem a nimfa szóba se jöhet nálunk.
2011. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok nekem 5 nimfám volt abból 4 hím egyátalan nem zajosak legalábbis az enyémeim de ha van akinek a hullámosa is az!
2011. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nimfáim vannak, szerintem a hullámosok olyan kis komolytalanok :) Egyébként a nimfának is vannak szép színváltozatai, hófehértől a napsárgán át a fahéjbarnáig.
2011. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!