Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mire fűzzem/akasszam a játékokat?

Mire fűzzem/akasszam a játékokat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csinálok a papagájaimnak játékokat de nem tudom hogy mire tegyem majd őket. Mi az ami erős de nem mérgező nekik?
2011. márc. 28. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen(link) madzagra szoktam akasztani, vagy ebből csinálni nekik dolgokat. Évek óta, és még "senkinek" nem lett belőle baja:) Nem műanyag, lehet rágcsálni, de elrágni nem tudják.


[link]

2011. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kenderzsineg? Mert nem találtam mást ami hasonlítani rá.
2011. márc. 29. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam a nevét pontosan, de utánanéztem: az. Én mindig madzagnak hívtam:) De ez tutiezerszázalék, hogy jó. Lassan 20 éve használjuk náluk.
2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen madaraknál használjátok? Egy nimfa el tudja rágni?
2011. márc. 29. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Két hullámos és egy nimfa. Nem tudja elrágni. Kaját (tyúkhúrt, fürtös kölest), hintát, faágat kötözök fel ezzel, illetve csináltam nekik belőle lelógó fonatot nagy csomóval az alján, amin tudnak hintázni és dolgozni, plusz van ilyenből egy "lengőhíd", szintén vastag fonatból (vagy 30 szál kenderzsineg van összefonva", és imádnak rajta billegni. Meg szoktam velük kötélhúzósat játszani ezzel a madzaggal. Abszolute biztonságos:)
2011. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 nap alatt elrágta a hullámosom.
2011. ápr. 1. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
:D:D Nem lehet, h valami vércsét, vagy minikeselyűt kaptál hullámos helyett?:) Esküszöm, életem nagyjából 16 papagája közül egyetlen egy sem rágta még el soha. A kalitkában minden ezzel van rögzítve, ha tudnám, hogyan, fényképpel is bizonyítanám:D Ezen kívül jobb ötletem nincs, mert ha dróttal rögzíted, és azt rágcsálják, az káros, ez meg a természetes anyagok közül még a legerősebb kategóriába tartozik. Ha jutottál valamire, megírnád, mi vált be? Hátha egyszer az enyémekből is "előtör az állat":)
2011. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!