Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet csibét lakásban tartani?

Lehet csibét lakásban tartani?

Figyelt kérdés

szeretnék csibét húsvétra 1-2 -re gondoltam

mekkora hely kell nekik ,hogyan hell egyáltalán tartani.....???


2011. márc. 28. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mindenhova fölugranak, "összetemperáznak" és tollaznak mindent, a ketrecet pedig nem ajánlom
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csibét még lehet, de tod az meg is nő elég gyorsan? Aztán mit csinálsz egy-két felnőtt csirkével a házban???

Gondold meg rendesen, mielőtt döntenél...

2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
lehet.kell nekik egy doboz.reszelt,főtt tojás és víz.kb ennyi.de lehet,hogy naponta többször kell cserélni alattuk a ruhát vagy ilyesmit,mert nem kellemes illatú.vagyis hát én ennyit tudok róla,a mamám így szokta.:D
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szniky válasza:
Hát tartani lehet, de nem biztos, hogy olyan jó lenne nekik. Bár tudom mit érzel, hogy csak simán szeretnél egy kisállatot, de a csibék szempontjából nem biztos, hogy jó ötlet.
2011. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nagy doboz, elég kaja és víz, oszt' megoldható.


Bocsi az elsőért, manapság lecsirkézik a tyúkokat, azt hittem már tyúkot akarsz tartani

2011. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

oké, aranyos amíg csibe, de utána mit csinálsz vele?

a csirke nem lakásba való házikedvencnek.

2011. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tényleg mit csinálsz majd vele? Levágod?
2011. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

inkább nyuszit,azt még kölcsönözni is lehet


bár ha keresel egy tyúkokat nevelő nénit,tőle is bérelhetsz csibét,ha meg megnő,visszaviszed

2011. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam mamám mindig bent tartotta a kora tavasszal kikelt csibéket a házban egy nagy bélel papírdobozban :)

Egész nap csipogtak.....

És mikor jó idő volt kitengettük őket futkosni az udvarra (tanyán nőttem fel)......


Na mindegy, a lényeg a tyúknak és már a nagyobb csibének is tér kell , kinti tér....Nem valami szóbállatok....

Szerintem mondj le az ötletről

2011. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet tartani, nem bonyulult. Kukoricadara meg víz kell neki. Egy baj van vele: k*rva gyorsan nő. Pár hét, de lehet nap után is, majd elkezd tollasodni, aztán 2 hónap és már 1 komplett tyúkod van. Az meg már nem olyan tündibündi :D
2011. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!