Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Neo. Multi ( sokcsíkú csigasüg...

Neo. Multi ( sokcsíkú csigasügér) mellé még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


tudom sokan nemmel fognak válaszolni, de azt szeretném emgtudni, lehetne-e torpedó sügéreket tartani 6 db csigasügér mellett 54 literben. Az aksit ma rendeztem be, szerdán jönnek a csigasügerek...

Az egyik sarokban mészkőből csináltam egy egész barlangrendszert, és arra gondoltam ha csigaházakat a lehető legmesszebb helyezem a szikláktól, talán tudnak külön élni. A csigasügi el nem hagyná a házát, a torpedó meg nem merészkedne nyílt vízre, elvileg a sziklák között maradna. Nagyon örülnék ha esetleg valaki adna valamilyen tapasztaltot vagy reményt... nincs lehetőségem nagyobb aksira :(


Nagyon köszi!


2011. márc. 28. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy rossz helyre írtam, de már nem tudom törölni :(
2011. márc. 28. 20:19
 2/2 gfero ***** válasza:
elvileg lehetne 1 akadály van hogy a torpedó sügérnek min.100 litere van szüksége
2011. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!