Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Régen a libatömés után miért kötötték meg a liba nyakát?

2011. ápr. 1. 09:43  Privát üzenet  

A válaszok
A nagymamám tömött libákat, de nem kötötte meg.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. ápr. 1. 10:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, nem mindig kötik. Én azt hittem, hogy csak "dísznek" szokták megkötni, de állítólag köze van a töméshez..

# 2/6Időpont 2011. ápr. 1. 10:17 Privát üzenet

Nem azért, hogy vissza ne hányja?

Bár ahhoz szorosan kell megkötni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. ápr. 1. 10:21 Privát üzenet
nem sokat tudok a libatömésről, csak logika szerint az jut eszembe erről, h talán azért, h ne jöjjön vissza, amit beletömtek

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. ápr. 1. 10:21 Privát üzenet
Azért kötik el, hogy mivel túltömték, vissza ne jöjjön neki amit beletömtek...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2011. ápr. 1. 10:37 Privát üzenet

A libamájgyárba olyan készülékkel tömik a libát, ami csak egy beállított nyomással tolja bele a cuccot, így kizárható a túltömés.

Elképzelhető, hogy valaki (háznál) nem akart/tudott napi 5-ször tömni és túltöltötte...

Hol volt megkötve?

A liba nyakába (a nyelőcsőbe) jó sok kaját lehet még beletuszkolni ( ha mondjuk a fej alatt kötik el a nyakát)...

És így talán elegendő a napi 3-4 tömés.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. ápr. 2. 01:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudok pole dance fitnesst tanulni? és mennyiért? Aki nem annyira hajlékony az is mehet ilyenre? én sokáig kosaraztam és kicsit kötöttek az izmaim.
Van olyan router, amihez nem kell egy fő számítógép h megosszuk az internetet? Mert nekem most kötötték be a netet és csak egy laptopom van és szeretném a lakásban hurcibálni...
A vaklőszerű fegyvereket hogy lehet szerezni? Engedélyhez kötöttek? Hogy lehetséges legálisan?
Feketelőporos fegyverek azok engedélyhez kötöttek, és mit lőnek ki?
Kötöttek már beléd, amikor egy nagyobb "ijesztő külsejű" kutyával voltál?
Hogyan tudom beüzemelni a XFPS-eemt a ps3-mamba? Nincs lapotopom mert a youtbe-s videókon úgy kötötték össze csak van egy usb egerem egy usb billentyűzetem és a ps3-mam meg az az...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!