Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj vagy Nimfapap...

Hullámos papagáj vagy Nimfapapagáj vagy kecskepapagáj vagy Fischer törpepapagáj?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok és kérlek indokold a választásod.
2011. ápr. 6. 14:27
 1/8 anonim válasza:

nimfa mert cuki :) és szépen tud énekelni

(nekem 8 db van és imádom őket :))

2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos a törpepapagájt választanám mert nagyon ki bóhócook :) Mindig feldobják a napom :D
2011. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem neki van a legbohókásabb külseje :)
2011. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2011. ápr. 6. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit vársz el a madártól.

A hullámos a legkönnyebben kezelhető, talán a leghalkabb is.

A nimfa ijedős, de még mindig jobban szelidíthető, mint a Fischer. A fischernél még fennáll az is, hogy ha kisebb a kalit, mint kéne, lerágják egymás lábát.

A kecske bűbájos, de rendmániásoknak nem való, mert úgy kapirgál, mint egy tyúk.

Nimfát kivéve nekem volt már mindegyik, kecske csak röptetőben, a másik kettő röptetőben is és kalitban is.

Most hullámosaim, kisándoraim és rozelláim vannak röptetőben, bent, kalitkában meg egy énekespapgáj. Igaz, hogy ő egy vak példány, de nekem a szemem fénye.

2011. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,főleg az utolsónak! Nem áll fenn annak a veszélye hogy kicsi lesz a kalitka mert óriásit vettem.
2011. ápr. 7. 16:21
 7/8 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
Hullamos a legcukibb es a legkönnyebben lehet öt tanitani meg beszelni
2012. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én tuti a fischer törpepapagájt kérném mert olyan aranyosak és szépek, nekem van egy hullámos papagájom tojó ,de van egy tükkre bele van őrülve ha meg kiveszem kicsapja a hisztit károg és kiszorja az összes magját:S
2012. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!