Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit kell tudni a Katalin...

Mit kell tudni a Katalin papagájról?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első papagájom.
2011. ápr. 7. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van itt egy szembe a körfolyosón. 83 éves, egész nap kuvikkol... faxom ki van vele! :D
2011. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ennél kicsit értelmesebb választ vártam xDD jézusom, 83? :O
2011. ápr. 7. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Annyi basszus, de egész nap rendezkedik. Hétvégén is, télen-nyáron... elképesztő! Amúgy jó arc, csak nem tudom honnan van ennyi energiája. De azért csípem a drága Katyi nénit :)
2011. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
k*rvara felrertettetek egymast ti ketten.
2011. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nem rosszbol, tényleg, semmi előítélet, de hadd kérdezzem meg hogy aki feltette a kérdést az ugye nő?
2011. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22.38 ugye ezt te sem gondoltad komolyan? :D
2011. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha nő?


Marha jó pofák, általában csendesek, de ha begurulnak, tudnak lármázni. Inkább mászik, mint repül, tehát sok faágat tegyél a kalitkájukba. Kajának mehet az a magkeverék, amit nimfának árulnak a boltban. Nagyon szeretik a szotyit, gyümölcsök közül az alma a favorit.

Nem egy ideges állatok, kétszer meggondolják minden lépésüket. Szeretnek fejjel lefelé lógni.

Eléggé társaságigénylőek.

2011. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, nemsoká kell venni hozzá egy másikat, mert ha meghall valami csipogás szerűt (tvben, vagy utcán), akkor nagyon üvölt, mert hívná a párját. :D De ezen kívül csendes állat, és nem rág meg semmit. Nagyon barátságos, szeret mindent csipkedni. Ettől függetlenül nem tesz kárt semmiben, elég gyenge a csőre. Ezért nekem pl nem tudja feltörni a szotyit, csak a csíráztatottat eszi meg. Heti egyszer lánykaja is kell neki, pl főtt tojás. Csőrkoptató kell neki, szépia, és vitamin kúra. Természetes faág legyen az ülőrúdja, hogy kopjon a körme. Természetesen naponta kell kiengedni. Nagyon játékos, nagyon szeretem. :-) Ha van kérdés, írj még!
2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nő vagyok. azaz inkább lány :D 13 éves vagyok. De az a gond, hogy ki kéne engedni őket, de a szüleim nem engedik meg hogy a szobámba betegyem, pedig ott simán elférne, és ki is tudnám engedni, de nem engedik a házba. Nem tudom hogy győzzem meg őket, mert röptetni gondolom kell, és én szeretném is.
2011. ápr. 9. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!