Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mihez kezdjek vele? (lent)

Mihez kezdjek vele? (lent)

Figyelt kérdés
Találtam 1 sérült cinegét, de ma már nem tom elvinni állatorvoshoz, addig szerintetek berakhatom a hullámospapagáj mellé, vagy hagyjam inkább a kis dobozban, amiben most van?
2011. ápr. 10. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem semmi féle képpen se tedd be. elkerülheted vele a fertőzésveszélyt (mind a papagájodra nézve, mind pedig a cinegére), másrészt lehet a papagáj lehet bántaná a sérült cinegét. tedd lehetőleg olyan dobozba amibe nem úgy érzi a kismadár, hogy börtönben van, esetleg tegyél be neki szénát vagy füvet alulra alomként, és ha van akváriumod azt rendezd be.


20N

2011. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most át raktam egy nagyobb, műanyag dobozba, és a tetejére szúnyoghálót tettem, amin fejjel lefele mászkál. és köszi a segítséget, pont ezek miatt nem mertem én sem odarakni:)
2011. ápr. 10. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
És hol van rajta sérülés? Egyébként ha mászkál, és nem csak gubbaszt egy helyben, az jó jel, talán nincs komoly baja. Rakj be neki kis vizet meg esetleg madárkaját. Egy kis olvasnivaló: [link]
2011. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a szárnyával van valami, lehet, hogy eltört, de nem vagyok biztos benne, azon kívül úgytűnik elég jól érzi magát,már evett is egy kicsit, most meg alszik. köszi az olvasmányt, hasznos dolgok vannak benne:)
2011. ápr. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!