Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gólya van a házunk elötti...

Gólya van a házunk elötti villanyoszlopon. Hogy riasszam el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:37
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
nincs az oszlopon gólyafészektartó , igy az áram is megázhatja. (ami végzetes is lehet). és amugy is túl közel az oszlop az udvar kapujához. igy nagy a veszélye hogy odapiszkitson nekünk ha kapun ki - be járunk.
2011. ápr. 14. 22:38
 2/28 A kérdező kommentje:
a kéményről füstel el tudtam.
2011. ápr. 14. 22:38
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Védett faj, szóval igazából ha ferde szemmel nézel rá, már azért megbüntethetnek. Ha nagyon zavar, akkor telefonálj a helyileg illetékes nemzeti parknak, akik majd (nem) intézkednek.
2011. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Félsz hogy hoz egy babát vagy miért akarod elriasztani?

A babát nem a gólya hozza!

2011. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom, más örülne, ha ott lenne, nem még elzavarni...
2011. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Megkeresed az illetékes természetvédelmi hatóságot és ha ők is veszélyesnek látják a helyzetet elrakják a fészket.

Nálunk a Hortobágyi madárvédők jöttek ki a szomszéd ház kéményéről leszedni a fészket.

Azt tudd, hogy önmagában az hogy odasz..ik nem izgatja őket pedig elég cikis tud lenni.

2011. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Elzavarni? Én e helyedben örültem volna hogy ott van a házam előtt! xD

Am...Védett faj...

2011. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éppen fészket akar rakni. Én örülnék, ha lenne egy a házunk közelében, akármekkorát is csinál. Micsoda emberek vannak... :S
2011. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni. Ha elzavarod, lehet, hogy egy másik házhoz megy és jár ugyanígy. És onnan is elzavarják. Odapiszkít?? Mint volt a híradóban a strandon: -sok a cigis és büdös a levegő! Na akkor mit szól a gyárkéményekhez és az autókhoz?
2011. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
nem zavartam volna el...
2011. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!