Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az eggyik hullamos papagajom...

Lazar bela kérdése:

Az eggyik hullamos papagajom iaig tudottt repulni es ki engettuk es mont nm tud mi az oka es nagyon sokat verekedik a tarsaval es az egyiknek a csore folott vilagoskekes es rozsaszines a masiknak vilaaaaagoskek mi lehet az oka___?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést:)
2011. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az eggyik hullamos papagajom idaig tudott repulni es mostmar nm tug mi lehet az oka es szokott verekedni a tarsaval es az egyik hullamos papagajom ccsore vilagoskekrozsaszines es a maskiknak vilagos kek es akor mejik a tojo es mejik a him_????
2011. ápr. 27. 14:58
 3/13 anonim válasza:
100%
Te aztán tudsz fogalmazni...
2011. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eddig tudott repülni, és most nem, akkor vidd el orvoshoz, ő egyébként majdnem pontosan azt is megmondja, h melyik fiú, és melyik lány.
2011. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A tojónak bármilyen színű is a viaszhártyája az orrlyukai körül fehér karika van.

Látsz a szárnyain valamit pl.lógatja, elállnak a testétől mert ha igen és már több napja nem repül akkor vidd orvoshoz. De az is lehet hogy csak meghúzta és pár nap múlva már újra repülni fog.

2011. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beus35 ***** válasza:

Kékes valószínű fiú,a rózsaszínes a lány!!

Biztos verekednek,nem játszanak,vagy udvarol??

2011. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nm udvarolnak legtobbszor verekednek
2011. ápr. 28. 15:49
 8/13 anonim ***** válasza:

A hímnek kék az orra a tojónak meg barna, de ez csak idővel szinesedik majd így be.

A rózsaszínből nagy valószinűséggel barna lesz, de mivel van benne kék is, még az is lehet, hogy bekékül. Nekem volt már olyan hím hullámosom, amelyiknek kék és rózsaszín foltos volt az orra. Ha verekednek, akkor kevés pl. a helyük, vagy a kajájuk. De az is lehet, hogy azonos neműek.

Amelyik már nem tud repülni, azzal irány az állatorvos, de minél hamarabb!!! Te pedig legalább egy kicsit utána nézhettél volna ennek a papagájnak, ha már rögtön kettőt is vettél.

2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18:58-as vagyok (ma).

Az 1., 2. és 4. hím: [link]

A zöld titu hím, szerintem a másik is: [link]

Ez tojó: [link]

A zöld az hím a kék tollazatú pedig tojó: [link]

2011. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt mindenki hogyha egy hullámosnak kék a viaszhártyája akkor tuti hím és ha barnás akkor tuti tojó???

A tojóknak is lehet kék a viaszhártyája(pl.az én hullámosomnak is kék mégis tojt már tojást tehát tojó). Úgy lehet a nemeket megkülönböztetni hogy a tojóknak egy fehéres karika van az orrlyukai körül. Hogy érthető legyen: ezen a képen az 1. és a 3. hullámos tojó.

[link]

2011. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!