Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj + zebrapinty...

Hullámos papagáj + zebrapinty egy kalitkában?

Figyelt kérdés

ha a hullámos papagáj párom mellé vennék 2 zebrapintyet (de a pintyekből csak 2 lányt) lehetne őket együtt tartani?

vagy milyen madárral lehet hullámos papagájt együtt tartani?

nem a google és barátai érdekelnek ott nem találtam semmit.

(a kalitkájuk jó nagy, nem állatkereskedésből van, hanem külön csináltattam nekik)


2011. ápr. 29. 13:45
1 2
 1/11 gfero ***** válasza:
elvileg el vannak együtt csak a zebrapinty nagy mozgásigényű tehát nagyobb ketrec kel nekik.
2011. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megvannak együtt, a kereskedésben is egy kalitban van sirályka, zebra és hullámos papagáj.
2011. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Esetleg törpe vagy énekes papagáj?

googleba nem találtam semmit

2011. ápr. 29. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:

A hullámosokkal együtt lehet pintyeket tartani csak az a fontos hogy elég nagy legyen a helyük.

A pintyekhez nem értek de 2 tojó biztos hogy megfér egymással?

2011. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az énekest nem tudom de törpét semmilyen más fajjal nem lehet együtt tartani mert nagyon agresszív még a saját fajtársával szemben is.
2011. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezeken a fórumokon tudsz kérdezni a fajokról: [link]
2011. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Törpét sose rakj más fajokhoz. Nekem van 2 törpém, és egy nimfa papagájom. a nimfa elég sokat repülget a szobába, de mihelyst a kalitkájukra repül, támadják őt ketrecen belül, úgy hogy ő kinn van. Igaz, hogy lehet védi most a tojó tojásait, de akkor is, a törpe MAGÁNAK VALÓ madár. Max társakat fogad el, vagy nagyobb kalitkába több törpét, de más fajokat megtámad.
2011. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

értem, a törpe kizárva :)

énekes papagáj+hullámos? tudtok valamit?

2011. máj. 1. 19:53
 9/11 anonim válasza:

Üdv!!


Nekem együtt vannak az énekesek, a hullámosok és a pintyek is !! Igaz nem kalitkában, hanem jóval nagyobb helyen.

Nyugodtan összerakhatod őket, nem agresszívak mint a törpe.

2011. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, neked mekkora helyen vannak? (hányszor hányasba?)
2011. máj. 14. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!