Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tojótyúkjaim közül kettő...

Tojótyúkjaim közül kettő elkezdett kotyogni. Hogyan tudnám őket erről"leszoktatni? Nem akarok kiscsirkéket a portára. Kezdő állattenyésztő vagyok. Kösz előre is!

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:39
 1/10 anonim válasza:
Öntsd le őket egy jó nagy vödör vízzel. Nekem bevállt.
2011. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kakas van?
2011. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kiscsirkéket, akkor ne engedd a közelükbe a kakast.
2011. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2011. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kikötöd egy fához és ráöntesz egy vödör vizet
2011. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Hány napig szoktak kotyogni?Nem engedik a többi tyúkom tojni.Elzártam őket külön"magánzárkába"Az a vödör víz ötlet tetszik,Kipróbálom.Ha van még más ötlet,várom őket!
2011. máj. 1. 16:09
 7/10 Mihaly86 válasza:
ne tegyel alajuk tojast es nem lesz min kotoljanak es maguktol elhadjak a ketyegest.
2011. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A hidegzuhanyt kipróbáltam.Nem sok sikerrel.Én még ilyen fürge tyúkokat nem láttam!Állnak,kotyognak.Én meg zutty!önteném rájuk a lét.Ők meg csak úgy mint egy torreádor,kilibbennek alóla.Nem látok a méregtől!Tegnap már változtattam a technikán.Ahogy ülnek a tojásokon,megfogom őket-nagyon szelídek-és már viszem is őket az esővízgyűjtő cementkádhoz.Kétszer megmártom őket,csak a fejük van ki.Elengedem őket,figyelek.Míg teljesen meg nem száradnak egy kottyantás nem hagyja el a csőrüket.Az a baj,hogy gyorsan megszáradnak és kezdik elülről.Ma ahogy bementem hozzájuk az udvarba,rámnéztek,esküszöm tudták,hogy mi vár rájuk,mert vettek egy olyan nagy lélekzetet mint Búvár Kund munkakezdés előtt,aztán már vihettem is őket ellenkezés nélkül.De azért úgy érzem használ.Már nem olyan vehemensen kotyognak.Kösz nektek a tippekért!
2011. máj. 3. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus mondtam,hogy kösd ki akkor nem megy el....
2011. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bemártottam őket egy vödör vízbe... egy darabig csendben voltak, de másnapra visszaültek, pedig tojás sincs alattuk.... Mit lehetne tenni??? Nincs valami értelmes ötlet?
2013. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!