Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1,5 éves egyedül tartott...

1,5 éves egyedül tartott hullámos papagájnál még van esély a megszelídítésre és a beszédre tanításra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még van egy kicsi.
2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kozakricsi99 válasza:
Szia :-)Nos, tényleg nagyon fiatal korába kell ezt elkezdeni, de én nem szeretem az embereket elszomorítani, szóval én azt tanácsolom, hogy türelmesen, nagyon-nagy figyelemmel közelítsd és próbáld megszelídíteni, nézz útána a szelíditési tanácsoknak. Én drukkolok és hát nem akarok 100%-ot mondani és más százalékot sem, de úgy gondolom még egy ici-pici esély azért van rá, bár én már tapasztaltam ezt és nálam sajnos nem sikerült ;-(
2011. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kitartó és türelmes vagy, akkor szerintem igen.

A miénk lassan 2 éve, hogy megvan. Hiába próbáltuk szelidítgetni, még vadóc. De nem adjuk fel. Beszéd szempontjából befixálta magát 2 szóra és nem hajlandó túllépni.

2011. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és az jó jel, hogy ha már azt megengedi, hogy nagyonlassan megsimogassam a hasát a kalitkában?
2011. máj. 2. 19:25
 5/9 kozakricsi99 válasza:
Igen :) Bevallom, az én hullámos papagájocskám is olyan kis vadóc, még ezt is alig engedi meg, szóval ez jó jel :-D
2011. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kozakricsi99 válasza:
mármint csak volt, mert nemrég megdöglött
2011. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
enyém 3 éves, és nem rég került ide pár hete, és már tud hangot utánozni, emg kézre/vállra megy. hát ez nem a kortol függ, hanem attol hogy milyen tanulékony, és milyen adottságai vannak.
2011. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 huzit válasza:
a-hullámos-papagáj-nem-tud-beszélni.
2011. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kozakricsi99 válasza:
nézz-videókat-a-youtubeon-vagy-olvass-könyveket-a-papagájok(jelen-esetben-hullámos-papagáj)hangutánzó-ké-pes-sé-gé-ről! :)
2011. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!