Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájunk liheg és...

Hullámos papagájunk liheg és bizonytalanul áll a lábán, és nem is olyan aktív, mint szokott lenni. Visszük dokihoz, amint lehet, de addig is érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem akadt meg a torkán valami? Másik tipp látatlanban: nem volt mostanában huzatban vagy szélben? Mindenképp doki:/ Remélem, megéri a reggelt.
2011. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kismadár már "haldoklik".
2011. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, az enyém is ilyen volt anno, és mondtam anyának,hogy vigyük dokihoz, azt mondta majd ha nem javul, visszük. Elmentünk mamához,mire hazaértünk meghalt.:( Remélem a tiéd kibírja reggelig.
2011. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az utolsó éjszaka jele:( sajnálom szegényt.
2011. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy reggelre már hiába vinnénk dokihoz :/ Nem az enyém amúgy, én csak most este tudtam meg, hogy baja van, pedig reggel óta látjták rajta, hogy nem stimmel :(

Amúgy fiatal, szóval nem tudom, mi baja lehet... Mondjuk amilyen kajákkal szokta tömni az öreg (80 évesnek magyarázd el, hogy nem kéne...), simán megakadhatott valami a torkán, de annak durvább jelei lennének reggel óta, nem?

2011. máj. 3. 00:03
 6/20 anonim ***** válasza:
Talán. De ha csak szép lassan zárja el a légcsövét, akkor még akár az is lehet. Jajj, bele sem akarok gondolni.. Mi lett vele ma reggel? Mondd, hogy még élt, és eljutottatok vele dokiig..
2011. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megvan még, kicsit jobban is van, de nem az igazi. Én már tegnap mentem volna vele dokihoz, de ezügyben nem én döntök sajnos. Most jól megijesztettem a gazdáikat azzal, hogy csoda, hogy megérte a reggelt, remélem lesz hatása, bár még mindig nem rohannak vele sehova, úgyhogy nem tudom. Holnap már itt lesz a kisállatos dokink közel, remélem, kihúzza addig :/
2011. máj. 3. 11:09
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rátelefonálni a dokira, h nézzen be? Mi is olyan helyen lakunk, ahol csak körzeti ügyeletes állatorvos van, de már jött ki házhoz hullámoshoz.. Ha ők nem is viszik be, de a doki elmenne tuti.
2011. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy a doki messze lakik, valószínű csak azt mondan, hogy vigyük ide vagy oda. Budapestiek vagyunk, nem lenne probléma eljutni egy rendes orvosig, csak sajnos az akarat hiányzik... Én elvinném, de miután jogsim nincs, BKV-zni kéne, azt meg beteg és egyébként is ijedős madárral nem vállalnám, mert valószínű egészségesen is szívrohamot kapna a busz zajától, nemhogy így.

Egyébként most sokat alszik napközben, ébren meg folyton etetgeti a csöngőjét (az a nagy szerelme), többet mint szokta. Még megy neki átugrani egyik rúdról a másikra meg vissza, csak hát bizonytalan kicsit. Meg liheg.

2011. máj. 3. 11:50
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem jönne ki.. én is arra hivatkoztam, hogy nincs kocsim, hogy bevigyem, beteg madarat meg nem fogok hurcolni kézben.
2011. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!