Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámosnak és/vagy nimfának...

Hullámosnak és/vagy nimfának a kivi tiltott gyümölcs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:49
1 2
 1/13 Beus35 ***** válasza:
Hullámos papagájnak magvasat nem lehet adni!
2011. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És a nimfának? A hullámosnak magamtól sem adtam volna, úgy tudtam én is, hogy nem szabad, de a nimfám olyan éhenkórász szemmel nézte, ahogy eszem a kivit, hogy majdnem megszántam. De gondoltam, előbb megkérdezem, szabad-e. És ha neki szabad, arra vonatkozott volna, hogy a hullámosnek lesz-e baja tőle:) Remélem, sikerül érthetően fogalmaznom:D A lényeg, hogy még eddig senki nem kapott kivit, a hullámosok nem is fognak, és ha azt mondjátok, hogy a nimfának sem tesz jót, ő sem kap.
2011. máj. 3. 20:48
 3/13 anonim válasza:
Egyik papagájnak sem jók a savanyú gyümölcsök. Bár általában tudják, hogy mit szabad enniük és mit nem. Kóstolónak szerintem adhatsz neki, de ne sűrűn.
2011. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Ezt azért mertem volna neki talán adni, mert viszonylag édes volt. (kivik közt biztos rosszabb minőségű, vagy már túlérett).

2011. máj. 5. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:

11:19

A papagájok nem tudják hogy mit szabad enniük és mit nem.

2011. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beus35 ***** válasza:

Banán

Alma

körte

szőlő mag nélkül

mást még én nem adtam

dinnyétől félt

2011. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Beus35 ***** válasza:
...már mint az én papagájaim...
2011. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szervál ***** válasza:
kiwi? sztem az alma megteszi
2011. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szervál ***** válasza:
21:11-Félt a dinnyétől??? =)
2011. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Az alap gyümölcsöket, amiket adni lehet neki, ismerem:) A legfontosabb tiltottakat is, nem ők az első hullámosaim, csak nimfám nem volt még eddig. Csak kíváncsi voltam a fentebb leírt okok miatt, hogy a nimfa sem eheti-e, illetve a hullámosnál nagyon tiltott, vagy egy evéstől baja nem lesz, de nem szabad nekik többet adni.


Amúgy nem kapott senki:)Ja, és a dinnyétől az enyéim is tartanak:)

2011. máj. 8. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!