Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hova vihetném a papagájom?

Hova vihetném a papagájom?

Figyelt kérdés

Van egy kb. három-négy éves fiú hullámospapagájom. Anno a párjával hoztuk el, de a kislánynak valahogy sikerült megszöknie és elrepülnie, úgyhogy kb. egy éve egyedül van. Mikor párban voltak, hozzájuk sem lehetett nyúlni, így nem tudtuk őket megszelidíteni, viszont nagyon jól érezték magukat. Amióta egyedül van, próbáltam vele foglalkozni, de sajnos szakértő nem vagyok, így nem tudtam semmit sem tenni az érdekében. (Még egyet már nem tudunk venni különböző okok miatt.) De látom, hogy szenved. Nem akarom, hogy ez tovább folytatódjon, ezért arra gondoltam, hogy elvinném egy tenyészetbe. Szerintetek ez jó ötlet? Egyáltalán bevenné egy tenyésztő? (Régen őt is tenyészetből hoztuk, de azóta azzal a férfival már nem tartjuk a kapcsolatot.)

Vagy gondoltam rá, hogy a Noéba elviszem, mert úgy tudom, nekik még vannak papagájaik. Mindenképp olyan helyre szeretném vinni, ahol madártársasága lenne.

A díszállatkereskedés abszolút felejtős, nagyon nem szeretem az ilyen helyeket.

Szerintetek jó ötlet? Ha nem, akkor mit ajánlanátok, mi lenne neki a legjobb?

Előre is köszönöm.


2011. máj. 8. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztő nem valószínű, hogy át fogja venni. Én sem vennék át mindenféle madarat.


Akkor tedd fel hirdetésbe a netre, van egy csomó ingyenes hirdetési oldal (google).

2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:

rakj fel egy hirdetést biztos elviszi valaki . [link] [link]

[link]

2011. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretném "magánszemélynek" odaadni, kivéve, ha hozzáértőről van szó. (Annak nincs sok értelme, hogy nem nálam szenved, hanem valahol máshol.) De azért megpróbálom, köszönöm.
2011. máj. 9. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Merre laksz? Mert én szívesen átvenném, 6 tojó és 5 hímem mellé.

A 6. tojónak épp párt keresek.

2011. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!