Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 3 hullámospapagáj: féltékenyek...

3 hullámospapagáj: féltékenyek egymásra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 lány hullámos papagájom már összeszokott, egy ideje együtt vannak: Csipi és Csőri. Valamelyik nap befogadtunk egy kis szökevényt (valahonnan megszökött), mert szabadon nem tudott volna megélni. Ő még elég fiatalka szerintem, nem tudom a nemét. Talán ő is lány lehet. Csipi és Csőri szerelmesek voltak egymásba...aztán Csipi a kis újoncot (Csiripet), folyton piszkálta, csipkedte, üldözte, talán mert Csőri haverkodni kezdett vele...Aztán besokkalltam és a kis újoncot külön kalitkába tettem. Erre most Csőri el kezdte üldözni és csipkedni Csipit, hiányzik neki Csiripke és szerintem haragszik Csipire mert bántotta őt...folyton figyeli Csiripet. Most mit csináljak?? Csipit rakjam külön és Csiripet tegyem be Csőrihez? :(( Mivel Csőri Csiripet nem bántotta.
2011. máj. 11. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg várjak? Maradjon így minden? Hogy Csiripke külön van és a 2 régi szerelmes meg majd csak kibékül? Lehetséges, hogy kibékülnek?

Csiripkét mikor kockáztassam meg újra közéjük tenni? Mert nem akarom hogy 2 külön kalitkába legyenek kettéosztva.

2011. máj. 11. 11:52
 2/3 A kérdező kommentje:

Na nem sokáig tartott a harag, a szerelmesek kibékültek. :)

Egyenlőre hagyom így őket kettesben. Csirip meg egyedül. Nem tudom mikor próbálkozzak összetenni őket...

2011. máj. 11. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakd őket össze.. így nem tudják meghatározni, ki hol van a ranglétrán. Ha szétszeded őket, csak azta folyamatot késlelteted, ami úgyis bekövetkezne. Ők óriási rajban élnek eredetileg, ahol mindenkinek meg van a helye és a párja.
2011. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!