Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Volt már 3 lány hullámos...

Volt már 3 lány hullámos papagájotok, mi lett a vége, jól kijöttek egymással?

Figyelt kérdés
Mert nekem az egyik folyton üldözi a másikat. 2 jól elvan nagyjából, szerelmesek is. De az újoncot (kb. 3 napja van itt köztük) az egyik folyton üldözi és meg akarja csípni. Mennyi idő, amíg megszokja őt is??? Nem lesz ebből baj így?
2011. máj. 13. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb meg kell tanulnia az újoncnak, hogy hol a helye. Csak akkor vedd külön ha eldurvul a helyzet. Mekkora kalitkában vannak?
2011. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szép nagy a kaltika, 3-an kényelmesen elférnek. Az elején amikor ezt tapasztaltam, akkor különtettem a kis újoncot egy másik kalitkába. Aztán ma kinyitottam a kalitkák ajtaját és átment a többiekhez. :)

Remélem, hamarosan bátrabb lesz és szembeszáll az üldözővel. :)

2011. máj. 13. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma is egész nap üldözi szegényt, még enni se tud, mert nem hagyja!!

Most kinyitottam a másik kalitka ajtaját, ha akar átmegy oda enni, vagy ha nem érzi jól magát mert piszkálják...de nem tudom lesz-e ennyi esze.

2011. máj. 14. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt még 10 lány is együtt, amikor tenyésztettem őket, és teljesen kijöttek egymással, nem bántották egymást
2011. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!