Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájok tényleg begolyózna...

A papagájok tényleg begolyóznak a henger alakú kalitkától?

Figyelt kérdés
Csak mert látok egy csomó eladót a neten és árban jobbak mint a szögletes ketrecek és a madaramnak veszek egy párt amihez nagyobb kalitka kell.. és megérné a henger alakú, csak félek, hogy meghülyül a hullámos papagájom :) :/
2011. máj. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Én is abba tartomat kettőt, majd egyet, de volt hogy hármat igaz az enyém nagyon nagy kalitka 4papagáj is elfér benne de henger alakú egyiksem golyózott be tőle imádták.
2011. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ornitológusok meg bekaphatják...

Tilos ilyenben madarat tartani. Azon kívűl, hogy törvényt sértenél vele, tényleg nem éreznék magukat jól.

2011. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló- Csak Te szerinted érzik jól magukat a madaraid a henger alakú kalitkában de meglepődnél hogy mit mondanának ha tudnának beszélni.

Már törvény írja elő hogy kör alakú kalitkában nem szabad papagájt tartani. Ebben a fajta ketrecben a papagáj elveszti térérzékét és szinte megbolondul. Fejét gyakran rázza, feszélyezett, és repüléskor kiengedve nehezen manőverezik, nehezen landol. Egy ilyen kivitelű ketrec amúgy sem alkalmas semmilyen célra.

2011. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen én olyanban tartottam évekig, és semmi bajuk nem volt.
2011. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok egy részt már nincsenek meg másrészt meg jól érezték magukat igaz nem egész nap kuksoltak a ketrecben napi 5órát kinnt voltak erről annyit meg amúgy se te oszd itt az észt.
2011. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!