Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy veréb elpusztulhat a...

Egy veréb elpusztulhat a bezártságtól?

Figyelt kérdés
Ma reggel találtam egy fiatal kis verebet ,még repülni nem tudott csak ugrálni. betettem egy dobozba rácsot raktam a tetejére, hogy ha eláll az eső felrakom a fára hátha az anyukája rátalál. eleinte nagyon fürge volt hangosan csipogott stb, aztán hirtelen bágyadt lett és elpusztult egy fél óra alatt történt.Semmi sérülés nem volt rajta.
2011. máj. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ijedségtől is lehet. Nem tudta mi zajlik vele...
2011. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem akartam bántani:( de ha hagyom az udvaron ugrálni elkapta volna a macska .
2011. máj. 16. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Adtál neki vizet, meg valami kaját? Lehet, hogy még nagyon fiatal volt, és éhen-szomjan halt.
2011. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Verebeket inkább ne etess, meg ne pátyolgass, mert azzal csak odacsalogatod őket, és nem valami hálás teremtmények... Nálunk volt, hogy a fél szőlőskertet elpusztították.
2011. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki semmit, mert reggel találtam és úgy gondoltam ha eláll az eső, legkésőbb holnap reggel úgyis elengedem, addig nem lesz baja.
2011. máj. 16. 16:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy a fenyőfánkon, meg több nagy diófánk is van az udvaron és fészkek is vannak bőven így gondolom hogy jött este a vihar az fújhatta ki a fészekből
2011. máj. 16. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkot is kaphatott, előfordul, hogy belehalnak az állatok.
2011. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!