Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? Leszokik róla?...

Mit tegyek? Leszokik róla? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy hullámos papagájt, és már kezd kézhez szokni...néha már elfogadja az ételt a kezemből. Viszont az a helyzet hogy akárhova tenném a házon belül, mindenhol hallaná a kinti verebek hangját, és mikor hallja megbolondul...leugrik a kalitka aljára és elkezd jobbra-balra futkozni...mint aki meg van őrülve. Erröl le fog szokni, vagy valahogyan közbe kéne lépnem?
2011. máj. 17. 11:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam: mellesleg amikor az ablakot kinyitom akkor még a csőre sem áll be, míg be nem csukom az ablakot. Ilyenkor az őrületbe tud kergetni...
2011. máj. 17. 11:11
 2/12 A kérdező kommentje:

és még ezt is kihagytam xD

Kaparja a műanyagot...mert a kaltika alja az műanyag, és próbálja maga alól kikaparni...nagyon fura nekem ez a dolog.

2011. máj. 17. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Társat keres. Nem valószínű, hogy leszokik róla.
2011. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oh... >.< egy másikat meg nem szeretnék venni, mert az meg már sok nekem... xD
2011. máj. 17. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig kettővel kevesebbet kell törődni, mint egy darabbal.
2011. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Viszont akkor elvileg a kézhez szoktatás nehezebb nem? De ha azt akarom hogy ezek a gondjaim eltünjenek vegyek neki egy párt? és akkor nem fog igy viselkedni?
2011. máj. 17. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:

A kaparás azt jelenti hogy fészket épít(rendezgeti a homokot,maghéjakat) mert tojást akar rakni legalábbis az én hullámosom ezt csinálta kb.1 hónapon keresztül majd tojt egy tojást oda ahol kapart.

Az hogy rohangál a kalitka aljában csak azt jelenti hogy ki akar jönni a kalitkából. Ki szoktad engedni?

Az hogy a kinti madaraknak csipog teljesen normális. Az én madaraim is szoktak csipogni nekik. Ha sokat foglalkozol vele nem kell társat venned neki.

2011. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, ki szoktam engedni a kalitkából néha. és nemhinném hogy tojna mert hím, és 2-3 hónapos körül van.
2011. máj. 18. 06:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki társat. Ketten nem lesznek hangosabbak. Nekem 3 van.

Amúgy normális, amit csinál, az enyéim is ezt teszik.

2011. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:35-ös vagyok:

Az tévhit amúgy, hogyha társa lesz akkor téged kevésbé fog szeretni. Ez nem igaz. Engem ugyanúgy szeretnek és szelídek!

2011. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!