Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért lett sánta az egyik...

Miért lett sánta az egyik libám, és mit lehet vele csinálni? Nem történt vele semmi, más állat nincs az udvaron. Hallottam már mástól is, hogy egyszer csak úgy elkezdett bicegni.

Figyelt kérdés
Szegény néha nem is tud felállni.
2011. máj. 23. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha szegény alig tud menni,lehet jobb lenne neki,ha levágnád.

Amúgy több minden lehet ennek az oka: lábtörés,valami belement a talpába(pl.tüske,szög,tű vagy akármi)


Ha pedig nincs szíved levágni,hívj hozzá állatorvost.

Mivel a libahús drága,biztos sok pénzt fizetne érte neked valaki.

2011. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért kicsit paraszt vagy :D Hívj hozzá állatorvost, majd ő elmondja, mi a teendő.
2011. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A libánál sokszor előfordul, hogy nagyot nő hirtelen, és soknak gyengék az ízületei, ezért lesántul.

Ha nagyon rossz lenne a helyzet, levághatod, de azért sántikálva is elvannak sokszor vígan. (nekem volt már, h később rendbe is jött)

Dokit mindenesetre kérdezd meg.

2011. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokszor belemehet a talpába tüske, stb, ez begyullad, befekélyesedik, és ott a baj.. én felforditanám a libát, és átnézném a lábát.. ha nem látod, akkor menj orvoshoz vele.
2011. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágnád le!
2011. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előbb téged...
2011. jún. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!