Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mértnem akarnak kijönni? Jó...

Mértnem akarnak kijönni? Jó ott nekik bennt?!

Figyelt kérdés
Ált. minden nap reggel 6kor megyek suliba és délután 6kor érek haza. Olyan 7körül engedem ki a 2 hullámos papagájt, de van hogy kise akarnak jönni, úgy kell könyörögni:S Régebben már odaálltam kalitka elé, jöttek is ki, de most...mi bajuk lehet?
2011. máj. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nincs bajuk, lehet csak egyszerűen kedvtelenek, vagy félősek. Nekem mikor volt papagájom, sosem zártam be őket, egész nap ha akartak kijöttek, bementek stb. Mondjuk ők nálam keltek ki, ha megláttak már repültek a vállamra. Próbáld elérni a bizalmukat, csemegével vagy amit szeretnek. Türelemmel, sok foglalkozással elérhető. Üdv.
2011. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy azért nem akarnak kijönni mert amíg nem vagy otthon össze-vissza ugrálnak,mászkálnak azaz élik az életüket ezért estére már elfáradnak. 7 körül már általában pihenni szeretnek nem pedig kint lenni. Nem bántásból de miért vettél papagájokat amikor szinte nem is vagy otthon?
2011. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben mindig itthon voltam, nap mint nap órákat voltak kinn, nagyon kézhezszoktak, tudnak beszélni is:) Mostanába jött be ez a kondi, uszi....élem az életem:)
2011. máj. 25. 22:07
 4/4 Beus35 ***** válasza:

Hidd el,ha ki akarnak jönni,akkor ki fognak repülni!!

Hétvégén nem tudod hamarabb kiengedni??

Amúgy nálunk,még este is repkednek,22 óra körül szoktam alvást fújni nekik,hogy elég!!:-))

2011. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!