Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért pusztulnak el a frissen...

Miért pusztulnak el a frissen kikelt fácáncsibék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 07:20
 1/2 Ujszi válasza:
ez sokmindentől függhet..az első eresztés szinte teljesen elment nekemis.javaslom hogy szedjél nekik gilisztát..friss víz..tűző nap ne érje őket..sajnos benne van a pakliban,hogy némelyik fészekalj gyenge..csak ilyeneket tudok mondani...és sok szerencsét kívánni a többi fészekaljhoz
2011. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kotlóval keltetem ki a fácáncsibéket és az is neveli fel őket. Az első héten kartondobozban vannak így a csibék mindig a kotló közelében maradnak és nem futkároznak feleslegesen illetve nem fáznak meg. A fácáncsibék a meleget kedvelik érdemes valamilyen módon fűteni rájuk. Sokat segíthet még a kamillatea is víz helyett + NEOTESOL por a patikából,takarmányboltból.Takarmányozás magas fehérjetartalmú eleséggel pl: pulyka indító táp + főtt tojás. Nekem ezek a praktikák váltak be, eddig 2 fészekalj, elhullás 0 ! Sok sikert!
2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!