Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talaltam 4 db facan v furi...

Talaltam 4 db facan v furi fiokat fogalmam sincs h melyik. Mit tegyek veluk? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ma delben talaltam 4 darab fiokat adtam nekik csibe tapot vizet(fecskendovel). Az betettem oket egy muanyag ladaba amin besut a nap es lefedtem rongyal h ne susse oket erost.

de a nap be tud jutni hozzajuk. hoztam be nekik friss fuvet alajuk az egyik mar lenyelt egy jo nagy darab fuvet.szerintetek h tovabb? mit adjak nekik? hijaba eresztem el oket a mezon 4 kicsi madar mit csinaljon.bocsi ha rosszul fogalmaztam:S


2011. jún. 2. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Jaj de édes vagy! :) Nem tudod őket megtartani? Vagy esetleg szomszédnak/családtagnak/barátnak/ismerősnek odaadni őket?


(:

2011. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kellett őket elhozni? Valószínüleg a tojó is ott volt a közelben.
2011. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tettem be nekik egy kicsi egot egy ladaba. adtam nekik vizbe vegyitett tejtort es grizt. most mar csak "gugyognek:)

szerintem mar minden rendben lesz:P

2011. jún. 2. 18:29
 4/7 A kérdező kommentje:
tejport*
2011. jún. 2. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
ezek szerintem furjek ha felnonek 4 db-bol hatva van vaj 1 tojo meg 1 kakas es csinalok nekik nagy ketrecet.Falusi vok nincs gond az etetessel. csak nojjenek ki ebbol a kicsi korbol es minden oke lesz
2011. jún. 2. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a szó, hogy "fészekhagyó" mond neked valamit? Nem kell őket befogdosni, az anyjukkal járkálnak, miután kikelnek, az anyjuk valószínűleg akkor épp egy kicsit messzebb volt és most is keresi őket...
2011. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mostmar mind1

csak eljenek. szerintetek ha tegnap delelottol meg most is elnek akkor megmaradnak? kicsit nem olyan furgek mind voltak de jol "gugyognek. Mind a 4 el

2011. jún. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!