Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullamos papagajom teljesen...

A hullamos papagajom teljesen megvaltozott . Ujra jol fogunk egyezni?

Figyelt kérdés
3 hete kaptam egy kis him hullamost ,fiatalabb felnott.Nagyon jol egyeztunk ,felallt az ujjamra ,amikor hivtam hozzam jott stb. A tegnp pedig vettem neki egy tojot,egy gyereket.Amiota ott van a tojo engem folyton csipked .Teljesen megvaltozott .Ujra olyan lesz mint azelott ?? Ujra az a kedves papagaj lesz ???Hogyan szeliditsem meg ujra ??
2011. jún. 5. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem újra szelíd lesz, próbálj megint kedveskedni neki pl. fürtös kölessel és beszélj hozzá. De azt nem értem, miért változott meg. Az enyém nem változott meg, amikor kapott játszótársakat.
2011. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért változott meg hirtelen,mert szinte semmiféle kötődés nem alakulhatott ki köztetek 3 hét alatt,ezért amikor megkapta társnak a tojót,te már nem is érdekled,hiszen szinte semmi kapocs nincs közöttetek.

De!Semmi pánik,még simán szelídíthető.Ajánlom a fürtösköleses praktikát,tényleg baromi jó! (:

2011. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen !!! en fuszallal kinalgatom ,az a kedvenc etele ,ma mar szelidebb volt ,felallt az ujjamra es amikor hivtam hozzam jott !!! Ugy orulok !!!
2011. jún. 6. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű hír! Mondtam én, hogy továbbra is szeretni fog téged! :) Engem is imádnak a papagájaim!
2011. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Azért el ne ájulj a ku.rva papagájtól, csoda, hogy nem kaptál idegösszeroppanást mert nem ment az ujjadra. Foglalkozni kell vele, tovább mint 3 hét, és oda fog repülni.
2011. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,jó lenne ha hangnemet váltanál.
2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!